Sports

Haniebne słowa Johna McEnroe o Idze Świątek! Rozwścieczył wszystkich dookoła, fani stanęli w obronie Polki

Iga Świątek w minioną sobotę, 8 czerwca, odniosła swój czwarty triumf w wielkoszlemowym turnieju Rolanda Garrosa. Co więcej, jest to jej trzeci z rzędu triumf na tej imprezie i fani oraz eksperci z całego świata rozpływają się nad Polką. Tym bardziej zaskakujące były słowa Johna McEnroe, który po wygranym przez Igę finale skrytykował ją za… wygląd!

Fani wściekli na tenisową legendę za słowa w kierunku Igi Świątek
Triumf w finale French Open w 2024 roku było trzecim takim zwycięstwem z rzędu, czwartym na paryskich kortach i piątym w turniejach Wielkiego Szlema. Imponujący jest także styl, w jakim Polka odniosła to zwycięstwo, bowiem od 3. rundy nie straciła gema, a rywalki były wstanie odebrać jej ledwie po kilka gemów, a Potapowej nawet to się nie udało i przegrała ona z Polką w 4. rundzie 0:6, 0:6. Należy jednak przy tym pamiętać, że już w 2. rundzie Świątek mogła odpaść z rywalizacji, bowiem broniła piłki meczowej w starciu z Naomi Osaką! Tamten mecz wyraźnie jednak napędził Polkę, której kolejne rywalki ulegały, nie potrafiąc postawić większego oporu. Wygrywając 23-latka pobiła kolejne rekordy, jednak okazuje się, że niektórzy wciąż są w stanie się do czegoś przyczepić.

Iga Świątek znów wygrała Roland Garros! Królowa Mączki wciąż rządzi w Paryżu!

Niezwykle negatywnie odebrane zostały słowa jednej z tenisowych legend, Johna McEnroe. Komentował on mecz Igi Świątek na antenie NBC i w pewnej chwili zaskoczył wszystkich wypowiedzią dotyczącą wyglądu Igi Świątek. – Mogłaby rzucić na siebie trochę makijażu – stwierdził McEnroe. Zasugerował też, że mogłaby to zrobić, jeśli firma kosmetyczna Lancome, z którą niedawno Polka nawiązała współpracę, zaoferowała za to odpowiednie pieniądze.

Advertisement

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button