Sports

Slavná golfistka s obřími ňadry rozpálila fanoušky: Hraju bez kalhotek!

Paige Spiranacová (27) je golfistkou, jež ví, jak zaujmout fanoušky. Přitom nepatří mezi absolutní špičku. Tahle dračice má totiž jiné zbraně než ekluzivní hru. Fanoušky si získává prostřednictvím sociálních sítí, kde ráda vystavuje svoje sexy tělo. A provokuje!

Třeba jako teď ve svém podcastu »Playing a Round«, při němž pány s lehkou fantazií pořádně rozpadárila. Po greenech prý chodí tzv. naostro! „Golf hraju bez kalhotek,” přiznala a jedním dechem dodala, proč: „Nejraději mám totiž sukýnky, které je mají už všité,“ prozradila výstřední dáma.

Jen na Instagramu ji monitoruje bezmála tři miliony sledujích. Těm je úplně jedno, že ve světě závodního golfu díru do světa neudělala. A zřejmě ani neudělá. Dámská profesionální asociace LPGA totiž zpřísnila pravidla týkající se oblékání sportovkyň.

Za nepřijatelné jsou teď považovány hluboké výstřihy hráček, Spiranacové doména! Šortky a sukně musejí splňovat určitou délku, aby se zabránilo nepředvídatelným událostem. A legíny smějí dámy nosit jen v případě, pokud pod nimi mají spodní prádlo.

Prostě přesný opak toho, co vyznává krasavice z Colorada!

Advertisement

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button